גלאי יניקה

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

גלאי זה מספק את הפתרון המושלם לגילוי עשן. הוא מבטיח זרימת אוויר מבוקרת אשר מדווחת באמעצות 10 נוריות המציגות גם את כיוון סף הזרימה. בנוסף, הגלאי גורם להפעלת האזעקה בשלוש רמות עוצמה, כל אחת מהן מסמלת כיוון מסוים שנבחר מראש.

פרטים בסיסיים על הגלאי יניקה

הגלאי הנו גלאי המתבסס על זרימת האוויר, ועל פיה הוא מתריע מפני עשן, אש ושריפות שונות. גלאי זה הוא גלאי אשר ניתן למצוא אותו כמעט בכל סביבה בה הוזמנה מערכת כיבוי אש, בהתאם לאפיון של אותה סביבה. האפיון אנו בחברת "תעשיות מיגון" עורכים ללקוחותינו.

הפירוט שעל הגלאי מאפשר לכם לדעת בדיוק מה קורה בזמן אמת

הנוריות שעל הגלאי אשר מציגות נתונים על זרימת האוויר, והפעלת 3 רמות של אזעקה עבור 3 כיווני גילוי מספקים פרטים רבים על הגילוי. בדרך כלל, כאשר ישנו גילוי אש או עשן הפירוט מופחת מכך ונדרשת בדרך כלל תגובה מידית: מנוסה או ניסיון כיבוי. כאן, אתם לא תהיו בחוסר וודאות ותדעו בדיוק מהיכן מגיעה הסכנה כשאתם נמצאים באזור הגילוי.

תעשיות מיגון מספקים גלאי יניקה למפעלים, עסקים ומקומות ציבוריים

חברת תעשיות מיגון מסייעת לעסקים לקבל רישיון עסק באמצעות התקנת מערכות גילוי אש ועשן. כמו כן, עוסקת החברה גם בעיבוי מקומות ציבוריים באמצעי הגנת אש, וכן במבנים גדולים המשמשים לכל מטרה, אך חייבים אמצעי הגנת אש כדי לקבל היתר בנייה.

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו