גלאי עשן

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות
ו/או לפרטים נוספים:

גלאי עשן פוטואלקטרי
מסדרת ה-480

גלאי העשן מדגם 480-TFO  הוא גלאי פוטואלקטרי קונבנציונאלי מתוצרת חברת טלפייר, אשר מיועד לעבוד עם רכזות קונבנציונאליות כמו הדגמים:  TSA-1000, TSA-200, GSA-1000, GSA-2B. . כמו כן, הגלאי יכול להתחבר לרכזות ממוענות אנלוגיות מדגםADR- .3000  הגלאי מכיל מיקרו מעבד רב עוצמה אשר  אחראי על מרכיבי הגלאי ומבצע עיבודי אותות מתקדמים, מה שמקנה לו  את היכולת לגלות אש בצורה מהירה ואמינה, ללא השפעה מהסביבה, תכונה זאת קיימת בעיקר במערכות אנלוגיות מתקדמות ויוקרתיות. גלאי עשן זה, מכיל מנגנון פוטואלקטרי הכולל בין היתר, מבוך, משדר ומקלט אינפרא אדום לגילוי אור אשר מוחזר מחלקיקי עשן במבוך. השימוש באלגוריתמים מתקדמים לניתוח הפרמטרים הפיזיקאליים בגלאי זה, מפחית למעשה את האזעקות שווא.  

גלאי עשן קרן

משדר הגלאי הפולט קרן אור אינפרא אדומה –  המשדר עובד בצורה כזאת שקרן אור אינפרא אדומה ולא נראית נפלטת ממנו ומוחזרת באמצעות מראת פריזמה שנמצאת על הקיר שמול המשדר, כאשר עשן עובר בקרן הזאת, עוצמת האור הנקלטת היא מוחלשת בשל צפיפות העשן, אולם האזעקה אינה נשמעת מיד, הגלאי מנתח את ה ירידה בעוצמה ורק אז מחליט אם להפעיל את האזעקה. יש אפשרות לכוון את הלגאי לשלוש רמות של אזעקה: 25% ירידה בעוצמת האור, 35% ירידה בעוצמת האור ו- 50% ירידה בעוצמת האור.  כאשר 25% מעיד על מצב רגיש ביותר – והיה ועוצמת הקרן החוזרת נקלטת מתחת לעוצמה שנקבעה למשך זמן של מעל 10 שניות –  תשמע אזעקה. 

גלאי עשן יניקה

גלאי הלייזר ליניקת עשן  (LASD) – גלאי מתוצרת  XTRALIS. המכיל מעגל בקרה איכותי ליניקת העשן ובקרת זרימת האוויר. הוא מספק את הפתרון המושלם לגילוי עשן, משום שהוא גם מבטיח זרימת אוויר מבוקרת וקבועה הניתנת לתצוגה בת עשר נוריות אשר מראות גם את כיוון סף הזרימה. מדובר בגלאי בעל שלוש רמות אזעקה אשר מתריעות לפי כיוונים שתוכנתו מראש.  

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

גלאים משולבים

גלאי חום

גלאי קרן

גלאי עשן לתעלות מיזוג אוויר

גלאי קרן בעל כיוון אוטומטי

גלאי קרן - OSID

גלאי יניקה

גלאי להבה אינפרא רד - משווק בישראל בלעדית על ידי טלפייר

גלאי להבה מיני אינפרא רד - משווק בישראל בלעדית על ידי טלפייר

גלאי עשן ביתיים – זה תעשיות מיגון אש המובילים בהתקנה ותחזוק של גלאי עשן

צוות תעשיות מיגון אש שמח להציג את קטלוג גלאי העשן החדש עם מגוון מוצרים לגילוי עשן ואש ביתיים אשר ישמרו על סביבתכם בטוחה. מערכות גילוי עשן נועדו להתריע על עשן ואש המתפרצים באזור, בין אם מדובר בחללים ביתיים או בית העסק או מחסן. בכל מקום בו ישנה סכנה להתפרצות של אש, גלאי עשן מקצועיים יכולים להתריע ולזמן את הגורמים הרלוונטיים למקום על מנת למנוע שריפות. אנו בתעשיות מיגון אש מלווים אתכם בהתקנה מקצועית של גלאי עשן ביתיים, וכן מסייעים לכם בשירותי בטיחות נוספים כגון ייעוץ בטיחות, התקנת מערכות מנדפים ומטפים ועוד. מחלקת גלאי עשן של חברתנו מציגה את הדגמים המיוחדים והמתקדמים בשוק לגילוי עשן ואש:

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות מגוון המוצרים שלנו? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים!

הכל אודות גלאי עשן

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו

גלאי עשן שאלות ותשובות

גלאי עשן נועדו לתת התראה לדיירים במבנה בשלב מוקדם וראשוני של התלקחות אש, דבר המאפשר התראה לפינוי בזמן שריפה וריכוז עשן. גלאי עשן פופולריים מאד בשנים האחרונות בעיקר בזכות בנייה חדשה ותנאי אקלים והם הוכחו כאמצעי חסכוני ביותר לצמצום נזקי אש

היום קיימים סוגים רבים של גלאי עשן למטרות שונות המתאימים לאזורים שונים בבית, בעבודה ובמבנים שונים. בין הדגמים הפופולריים ניתן למצוא גלאי עשן תלוי, גלאי עשן יונק, גלאים משולבים, גלאי אינפרא-רד ועוד דגמים רבים המתאימים למגוון מטרות ופעולות. 

אנו בחברת תעשיות מיגון אש בע"מ עובדים עם מוצרים באיכות גבוהה המבטיחים פתרונות מעולים בתחום כיבוי וגילוי אש. הניסיון העשיר שלנו, סל המוצרים איכותיים ולקוחות מרוצים מהווים שילוב מושלם הנותן מענה מלא לקהל לקוחותינו.