גלאי לייזר ליניקת עשן (LASD)

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

גלאי זה מתבסס על קרן לייזר מדויקת אשר אחראית לביצוע הגילוי. הגלאי ניחן במעגל בקרה מתוחכם ומפורט המבוסס על נוריות חיווי אשר מעדכנות על כיוון סף זרימת האוויר. כמו כן, מצויד הגלאי בשלוש אזעקות אשר כל אחת מהן משמיעה צליל שונה בעוצמה. כל סוג של אזעקה מצביע על כיוון אחר אשר תוכנן מראש.

פרטים טכניים על גלאי לייזר

הגלאי הנו מתוצאת חברת XTRALIS. לא רק שזהו גלאי מדויק מאד המקטין מאד את הסיכוי לגילוי שווא, הוא גלאי מפורט המתבסס על בקרה וחיווי מתקדמים המצביעים על מקור האש וכיוון הזרימה שלה, ולא רק על התראה אזורית ללא פירוט על הכיוון (כפי שקורה ברוב הגלאים).

תעשיות מיגון – מתאימים עבורכם מערכות הגנת אש

אנו מתקינים מערכות הגנת אש בעסקים כנגד מתן רישיון עסק, ועוסקים גם בהתקנת המערכות במקומות ציבוריים. שירתנו בעלי מפעלים, חברות הייטק, תעשיות ושטחים ציבוריים מרכזיים במקומות יישוב. התקנו במקומות אלה רק ציוד מיגון אש שנבחר על פי התקנים המקומיים, והשתמשנו ברכיבים מובחרים בלבד, אשר ידוע כי הם נחשבים למובילים בתחומם. אנו מרבים לעבוד, למשל, עם מוצרי חברת טלפייר שנחשבת למתקדמת מאד בייצור מוצרי מניעת אש. תעשיות מיגון שמה לעצמה למטרה למגן כמה שיותר לקוחות ולעשות זאת באיכות חסרת פשרות ועל פי התקנים בלבד. הצטרפו גם אתם והגנו על הסביבה שלכם מהנורא מכל.

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו

גלאי עשן פוטואלקטרי
מסדרת ה-480

גלאי העשן מדגם 480-TFO  הוא גלאי פוטואלקטרי קונבנציונאלי מתוצרת חברת טלפייר, אשר מיועד לעבוד עם רכזות קונבנציונאליות כמו הדגמים:  TSA-1000, TSA-200, GSA-1000, GSA-2B. . כמו כן, הגלאי יכול להתחבר לרכזות ממוענות אנלוגיות מדגםADR- .3000  הגלאי מכיל מיקרו מעבד רב עוצמה אשר  אחראי על מרכיבי הגלאי ומבצע עיבודי אותות מתקדמים, מה שמקנה לו  את היכולת לגלות אש בצורה מהירה ואמינה, ללא השפעה מהסביבה, תכונה זאת קיימת בעיקר במערכות אנלוגיות מתקדמות ויוקרתיות. גלאי עשן זה, מכיל מנגנון פוטואלקטרי הכולל בין היתר, מבוך, משדר ומקלט אינפרא אדום לגילוי אור אשר מוחזר מחלקיקי עשן במבוך. השימוש באלגוריתמים מתקדמים לניתוח הפרמטרים הפיזיקאליים בגלאי זה, מפחית למעשה את האזעקות שווא.  

גלאי עשן קרן

משדר הגלאי הפולט קרן אור אינפרא אדומה –  המשדר עובד בצורה כזאת שקרן אור אינפרא אדומה ולא נראית נפלטת ממנו ומוחזרת באמצעות מראת פריזמה שנמצאת על הקיר שמול המשדר, כאשר עשן עובר בקרן הזאת, עוצמת האור הנקלטת היא מוחלשת בשל צפיפות העשן, אולם האזעקה אינה נשמעת מיד, הגלאי מנתח את ה ירידה בעוצמה ורק אז מחליט אם להפעיל את האזעקה. יש אפשרות לכוון את הלגאי לשלוש רמות של אזעקה: 25% ירידה בעוצמת האור, 35% ירידה בעוצמת האור ו- 50% ירידה בעוצמת האור.  כאשר 25% מעיד על מצב רגיש ביותר – והיה ועוצמת הקרן החוזרת נקלטת מתחת לעוצמה שנקבעה למשך זמן של מעל 10 שניות –  תשמע אזעקה. 

גלאי עשן יניקה

גלאי הלייזר ליניקת עשן  (LASD) – גלאי מתוצרת  XTRALIS. המכיל מעגל בקרה איכותי ליניקת העשן ובקרת זרימת האוויר. הוא מספק את הפתרון המושלם לגילוי עשן, משום שהוא גם מבטיח זרימת אוויר מבוקרת וקבועה הניתנת לתצוגה בת עשר נוריות אשר מראות גם את כיוון סף הזרימה. מדובר בגלאי בעל שלוש רמות אזעקה אשר מתריעות לפי כיוונים שתוכנתו מראש.