גלאי קרן

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

לגלאי – משדר ומקלט. המשדר פולט קרן אינפרא אדומה שאינה בטווח הנראות של האדם. היא מוחזרת באמצעות מראת פריזמה אשר מותקנת מולו. העשן עובר דרך הקרן ומחליש את קרן האינפרא אדום בהתאם לכמותו וצפיפותו. הוא למעשה "מפריע" לקרן האור וגורם לה להתכווץ. 

כיצד מנותחת כניסת העשן לגלאי קרן?

העשן, כפי שהסברנו זה עתה, מקטין את עוצמת אלומת האור האינפרא אדום. הגלאי מנתח את הירידה בעוצמת האורעל פי הכיוון שבחרנו. ניתן לכוון את הגלאי לשלוש רמות של אזעקה: עוצמת אור של25%, עוצמת אור של 35% או עוצמת אור של 50%. 25% הוא המצב הכי רגיש, ובכל מקרה, אם העוצמה של אור הקרן יורדת מתחת לסף העוצמה שנקבעה בכיוון הגלאי, והדבר נמשך מעל 10 שניות, האזעקה תופעל.

תעשיות מיגון – מייצרים ביטחון מאש עבורך!

חברת "תעשיות מיגון" מייצרת עבורכם סביבה בטוחה מדליקות המתבססת על מערכת כיבוי אש עם רכזת מרכזית, גלאים, מתזים ואזעקות. בעוד הרכזת היא המוח של המערכת, שאר הרכיבים הם רכיבים פונקציונליים חד ערכיים. הגלאי מגלה, הספרינקלר מתיז מים לעבר מקורות האש, והאזעקה מדווחת כי נעשה גילוי. מבנה המערכת נקבע על ידנו בהתאם להנחיות סוקר או באופן עצמאי לחלוטין אך בהתאם לתקנים המקומיים. מבחינת איכות המוצרים, מחזיקה החברה במוצרי חברת מיגון האש טלפייר, ומרכזת את פעילותה בעיקר בהתקנת מוצרי חברה זו בקרב לקוחותיה.

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו