התקנת חדרי משאבות לכיבוי אש

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות
ו/או לפרטים נוספים:

התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ ותכנון 077-997-5099 התקנה וייבוא של משאבות לכיבוי אש על ידי מתקינים מורשים.
אישור מכון התקנים בהתאם לדרישות כבאות אש.

התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ ותכנון
077-9975099 התקנה וייבוא של משאבות לכיבוי אש על ידי מתקינים מורשים.
אישור מכון התקנים בהתאם לדרישות כבאות אש.

תכנון והקמת חדר משאבות ומאגר מים לכיבוי אש ומערכות ספרינקלרים

לפי תקן 1596 יבוצע תכנון לגודל מאגר המים שידרש לכיבוי יעיל וכל זאת בהתאם לאופי ורמת הסיכון של האתר או העסק והאחסנה בו. כמו כן תוגדר גודל וספיקת משאבת הכיבוי בהתאם לתיכנון כו כן לחץ המים אשר היא מייצרת , כמו כן יאופיין האם קיים גנרטור חירום באתר. 

במידה וקיים גנרטור חירום תותקן משאבת כיבוי חשמלית ובמידה ואין גנרטור באתר תותקן משאבת כיבוי דיזל. מאגר המים יהיה עגול בדר"כ יותקן על גבי משטח בטון לצורך חיזוק והידוק הקרקע.

התקנת חדר משאבות יבוצע ע"י צוות מקועי ומיומן לפי דרישות התקן NFPA13 ות"י 1596.  חדר המשאבות יכלול צורות בקטרים גבוהים 6 או 8 צול, חיבור למאגר מים, ברזי מילוי מאגר מד ספיקה ונטורי, לוחות חשמל למשאבות. מאגר מים תיקני כולל איטום מד גובה מאגר, סולם גישה מצופי מילוי וכל הנדרש להתקנה, העבודה כוללת עבודת חשמלאי מטעם חברתנו, דיווח למערכות גילוי האש, משאבה לפעולה, תקלה במשאבה, פאזה הפוכה והכל כנדרש בתקן.  כל הציוד יהיה תיקני ומאושר UL/FM

הן בבנייני מגורים והן בבניינים בהם יש משרדים, חדרי משאבות לכיבוי אש הם מהחשובים שברבדי הפרויקט. מחדרים אלו תיקבע אספקת המים שיישמשו את המתזים (הספרינקלרים) וייקבעו רכיבי הזרמת המים לצורך התמודדויות עם דליקות ברמות שונות. חדר משאבות חייב לספק מענה לבניין אותו הוא משרת. פירוש הדבר שלא רק מבנה הבניין הוא שקובע, אלא גם סביבת הבניין. למשל, בניין שנמצא בסביבה בה ישנם שדות החשופים לדליקה יידרש לחדר משאבות שונה לחלוטין מזה של בניין הממוקם בשטח עירוני. שלא תטעו, אם באחרון פועלות מסעדות המסתמכות על בלוני גז בהיקף נרחב, גם זה נלקח בחישוב אספקת ההגנה על המבנה שלכם.

תעשיות מיגון אש – התקנת חדרי משאבות במבנים ובבניינים

אם אתם חושבים שהגיעה העת לבדוק את חדר המשאבות שלכם, או להתקין חדר משאבות חדש עבור מבנה שזה עתה הוקם, יש לכם אל מי לפנות. תעשיות מיגון אש הנה חברת בפריסה ארצית עם נסיון רב שנים בפרויקטים   במגוון רחב של משימות התקנת מערכות כיבוי אש: חדרי משאבות, מערכות כיבוי, בדיקת רכיבים ותיקונם על פי התקנים.

אתרים בהם הותקנו חדרי משאבות לכיבוי אש -מרלוג שהם,שופרסל,דלק מוטורס,מלון דניאל,אוניברסטאות ועוד………….

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו