מנדפים כימיים

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

התקנה של מנדפים כימיים קריטית במקומות מסוימים ודחופה פחות במקומות אחרים, אולם גם בהם מומלץ מאד כי יותקן מנדף ריחות. כך, למשל, אם משווים מעבדת ניסויים כימית למטבח המבוסס על גז בישול, ככל שהמטבח נמצא במסעדה, רמת התכיפות של המנדף תהיה גבוהה יותר בהשוואה למטבח של בית, אולם הכי דחוף יהיה להתקין מנדף בחדר שמארח יותר מחומר מסוכן אחד (גז הבישול), וזהו בדיוק מעבדת הניסויים, שמארחת עשרות חומרים כימיים בניסויים שוטפים המתבצעים במהלך שנת העסקים.

כיצד יודעים איזה מנדף להתקין?

המנדף אינו מוצר שקונים לבד, על דעת עצמכם. יש להזמין חברה המתמחה בהגנה על מקומות שחשופים לחומרים רעילים. חברה זו תבחן את המקום, תלמד אלו חומרים צפויים להשפיע עליו, ובהתאם לכך תתקין מנדפים כימיים ייעודיים. החברה תתבסס על הפעילות המיושמת בחדר, בין אם זה מטבח ובין אם זו מעבדה, ותמקם את המנדפים בדיוק במקומות בהם תהיה השפעה של ריחו של החומר. 

האם המנדף הוא מוצר מסוג "שגר ושכח" או שנדרשת תחזוקה?

נדרשת תחזוקה. מנדף כימי הוא מוצר שהפילטר שלו בהחלט מתלכלך ועלול להיסתם.על מנת למנוע את התאונה הזו, יש לשאול את המתקינים על תדירות ניקיון המסנן. ישנם מנדפים שהניקיון הנדרש עבורם הוא כל 3 חודשים, וישנם מנדפים אותם יש לנקות כל 6 חודשים או שנה שלמה. הדבר תלוי גם בהיקף הפעילות שלכם. בחדר בו יש פעילות רבה יהיה צורך תכוף יותר לנקות פילטרים של מנדפים מאשר בחדר בו הפעילות פחותה.

מי מתחזק מנדף כימי בזמן אמת?

החברה שהתקינה אותו. מנדף כימי הוא מנדף שסופג חומרים רעילים מאד, ולכן הדרך היחידה להיחלץ מהם ולנקות אותם היא לקרוא לנציגים של חברה מקצועית שיגיעו בתלבושות מגן מיוחדות וינקו את הפילטרים של המנדפים שלכם. בדרך כלל, התקנת מנדפים כימיים היא עסקה הכוללת גם ביקורים באתר הלקוח לצורך הניקיון.

עלויות המנדפים

העלויות נגזרות מדגם המנדף, איכות הסינון ואיכות הפילטר שלו. מנדפים חזקים עם פילטר עמיד יעמדו על מחיר יקר יותר מאשר מנדפים בעלי יכולת סינון חלשה יותר עם פילטר פחות עמיד.

למידע נוסף על מנדפים כימיים יש ליצור קשר אתנו!

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו