מנדפים למטבח

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

מנדפים למטבח נדרשים על מנת להסיר ריחות של גז בישול, ולשמור על האוויר נקי גם אחרי שימוש אינטנסיבי מאד בכיריים במטבח. כל בעל מטבח צריך לחשוב גם על חשיפה מינימלית לחומרים דחוסים כמו גז הבישול, לא פחות משהו חושב על העיצוב והמראה החיצוני של המטבח. בהקשר לכך, ספקי מנדפים יכולים לייבא אליכם מנדפים אשר משתלבים מבחינה גוונית וצורנית עם תכולת המטבח, וגם כאלו שאינם תורמים לצפיפות במטבח. ישנם, למשל, מנדפים לתלייה מעל הכיריים עו מנדפים לקידוח על הקיר הסמוך להם. 

מנדפים למטבח – היתרונות

• סינון מידי של ריחות גז בישול.

• סינון מידי של ריחות חריפים של בצל, שום, תבלינים בעלי "נוכחות", וכד'.

• סינון ריחות של חומרי ניקוי חריפים כמו אקונומיקה ומסירי שומנים.

• שמירה על אוויר נקי וכמעט חף מצפיפות.

ממי ניתן להזמין מנדפים למטבח?

מחברה המתמחה בהתקנת ציוד מיגון מפני חומרים כימיים. חברה שכזו עובדת גם במעבדות בהן נעשה שימוש בחומרים מוכנים כמו גז אמוניה ודומיו. בעבר, הצרכנים העיקריים שלנו היו הנסיינים במעבדות. כיום, גם בעלי המטבחים הבינו את הפוטנציאל מה שהעלה את הביקוש למנדפים, וגרם לפיתוח מוצרי סילוק ריחות חדשים במטבחים ביתיים.

כיצד פועל המנדף?

המנדף פועל באמצעות שאיבת אוויר. זה למעשה מכשיר המשמש לניקויו וסינונו. בעת הפעולה, האוויר שנפגע על ידי גז הבישול או ריחות חומר הניקוי החריפים מסונן פנימה, כשהחלקיקים הטובים מסוננים חזרה החוצה, והחלקיקים שגרמו להיווצרות הריח העכור מנוקים ממנו. בדרך זו, אתם נהנים מאוויר נקי פר אקסלנס. החלק היפה הוא שפעולתו של המנדף מהירה, ואינה מורגשת כמעט על ידי עובד המטבח.

עלויות של מנדפים

עלויות המנדפים נמדדות על פי איכות הסינון ועוצמת המנדף. מנדף בעל עוצמת סינון כבירה ואיכות סינון חסרת פשרות יעלה יקר יותר מאשר מנדף פשוט אשר נועד לנידוף קל. ברוב המטבחים זהו המנדף הנדרש, שכן בשונה ממעבדות הסיטואציה במטבח הביתי היא פחות דחוסה על פי רוב, גם אם היה שימוש אינטנסיבי בגז בישול. יחד עם זאת, כל מקרה נבדק לגופו, וגם במטבחים עשוי המפעיל להגיע למסקנה כי עליו לרגוש מנדף עוצמתי המיועד לסינון מסיבי של חומרים כימיים.

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו