מנדפים למעבדות

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

מעבדות ניסוי הן החדרים הזקוקים יותר מכל למנדפי ריחות. מנדפים כימיים למעבדות מסננים חומרים רעילים שנפלטו לחלל האוויר. ישנם גם מנדפים לנוזלים המשמשים יותר את מעבדות הניסוי הביולוגיות. על כל פנים, בשביל לדעת אלו מנדפים תצטרכו במעבדה שלכם, מוטב לקבוע בה פגישת ייעוץ עם מומחה מחברת מנדפים אשר ישרטט אפיון של המעבדה ועל פיו יקבע אלו מוצרים תצטרכו להגנה מפני ריחות ורעלים.

אפיון המעבדה

באפיון המעבדה בודק נציג חברת המנדפים את החדר במצבים שונים. בהתחלה, הוא מבצע PLACEBO, כלומר דואג שהחדר לא יהיה נגוע כלל, אלא באוויר נקי (חמצן ומעט חלקיקים זרים). לאחר מכן, הוא מבקש מבעל המעבדה לפרט מהם החומרים המסוכנים בהם עתידים לעשות שימוש. הנציג לא ייבקש להדגים שום דבר מחומרים אלה, כמובן. בהתאם לחומרים המדוברים, ידע נציג החברה מהם המנדפים הנחוצים להגנה על המעבדה.

התקנת המנדפים

בשלב זה, יבחנו נציגי החברה את כיווני הזרימה של החומר וכיווני זליגת הגז בחלל החדר. בהתאם לכך הם ימפו את הנקודות בהן החשיפה לחומרים תהיה מסוכנת ביותר, ושם יותקנו מנדפים למעבדות. המנדפים יאפשרו לכל נסיין ונסיינית להמשיך כרגיל בניסויים שלהם ללא חשש מפגיעה מחומר כימי רעיל.

תחזוקת המנדפים

למותר לציין כי תחזוקה תוכל להתבצע רק על ידי עובדי חברת המנדפים. בל נשכח כי כאשר מסנן המנדף עובד הוא לא מסנן אוויר נקי, אלא להיפך. מה שמסונן הוא האוויר המסוכן, הנגוע בחומרים הרעילים. המשמעות היא שעל גופו של מסנן המנדף נמצאים חומרים רעילים, ולכן כאשר יש לשחרר מהם את המסנן, רק נציג החברה יוכל לעשות זאת עבורכם. אנו נפרסם את זמני הניקיון הנדרשים לכל דגם של מנדף.

מדוע לבחור בנו?

שנות ניסיון רבות בהתקנת כל סוגי מנדפים למעבדות. שירתנו במיטב המעבדות בארץ הן במכוני המדע והן באוניברסיטאות המובילות. התקנו גם מנדפים במעבדות של בתי ספר של מערכת החינוך: חטיבות תחתונות ועליונות. אנו בקיאים מאד במבנה המעבדה, יודעים לזהות את הסיכונים עקב השימוש בחומרים בתוכה, ולהתאם מנדפים למעבדה על פי המקרה.

פנו אלינו להתקנת מנדפים למעבדה בהתאמה אישית למצבהּ. אנו נבחן אותו ונתקין עבורכם מערכת הגנה יעודית!

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו