מנדפים למגזר העסקי

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

במטבחים של משרדים, במטבחים של בתים גדולים, קל וחומר במטבחים של מסעדות ובחדרי מעבדה, נדרשים מנדפים למגזר העסקי. מנדפים, למי שאינו יודע, הם מסנני אוויר שתפקידם לברור את המוץ מן התבן בחלל האוויר, ובכך לספק לנו אוויר נקי גם כאשר השתמשנו בחומרים מסוכנים בעלי ריח רע, הפעלנו גז בישול ואפילו השתמשנו בחומרי ניקיון עם ריח חריף שיש בספיגתו סיכון מסוים (כמו למשל אקונומיקה, DUCK השירותים, 00 לשירותים וכד').

התקנת המנדפים במגזר העסקי

התקנת המנדפים מתבצעת על ידי חברה מקצועית להתקנת מנדפים. מנדפים למעבדות, מפעלים, מטבחים ביתיים ומטבחי מסעדות וקנטינות מותקנים חדשות לבקרים על ידי עובדי החברה, נבדקים על ידם וקובץ הוראות לתחזוקת המנדפים נשלח ללקוח. חשוב לקרוא בעיון את הקובץ ולהתייעץ עם חברת ההתקנה בכל שאלה שעולה לגבי תחזוקת המנדף. ישנם מנדפים שיש לתחזק פעם בשנה וישנם מנדפים שיש לתחזק אחת לרבעון. הדבר לא רק תלוי בדגם של המנדף אלא בשימוש המעשי שלכם באתר בו הוא מותקן. למשל, שימוש יומיומי במטבח יצריך תחזוקה בתדירות גבוהה יותר מאשר שימוש חד שבועי באתר אחר.

תוצאת פעולת המנדף בחדר הנגוע

המנדפים אמורים לספק אוויר נקי ללא קשר לחומרים בהם השתמשתם: גז בישול, חומרים כימיים מסוכנים, חומרי ניקוי, חומצות ריחניות וכד'. כאשר קניתם מנדף לאחר התייעצות עם חברה מקצועית, ולא ביצעתם את הקנייה על דעת עצמכם, הריח הרע אמור להוות היסטוריה גם בחדרים בהם הייתה לו נוכחות משמעותית כמו מטבחים ומעבדות ניסוי כימיות או ביולוגיות. 

אופן פעולת המנדף

המנדף עובד באמצעות שאיבה. הוא אינו מוציא אוויר, אלא מכניס אוויר לתעלה שלו ובכך הוא שואב אוויר מהאזור הנגוע בחדר. החלקיקים הידידותיים נפלטים חזרה לחלל האוויר, והחלקיקים הנגועים בחומרים רעילים נשאבים לתוך המנדף. על מנת לשמור שכך יהיה גם בעתיד חובה על כל בעל מנדף לדאוג לתחזוקה שוטפת שלו ובראש ובראשונה לניקוי המסננים. את הפעולה הזו ניתן לבצע בדרך כלל רק על ידי נציגי חברת המנדדפים, אולם ישנם מנדפים בהם הפירוק וההגעה למסננים יכול להתבצע לבד.

פנו אלינו למידע מקיף על מנדפים למגזר העסקי: התקנה, תחזוקה, שדרוג וכל נושא אחר!

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו