מערכות כיבוי למנדפי בישול/תנורי צבע

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות
ו/או לפרטים נוספים:

התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ ותכנון למערכות כיבוי  למנדפים. התקנה ותכנון של כיבוי אוטומטי למנדפי  בישול/תנורי צבע 
אישור מכון התקנים בהתאם לדרישות כבאות אש. תיאום פגישה וייעוץ ללא עלות 077-997-5099

בהתאם להוראות מכ"ר 532 יש להתקין מערכות כיבוי במינדפי בישול המהווים סכנה ממשית עקב הצטברות שומנים העלולים להידלק בטמפרטורות מסוימות. כמו כן, יש להתקין מערכות כיבוי בתנורי צבע ובגנרטורים, בהם הטמפרטורה מגיעה לרמות גבוהות במיוחד. בכל המקרים הנ"ל, מלבד הכיבוי יבוצע ניתוק אוטומטי של חשמל וגז בעת דליקה. טכנאי ומתקיני תעשיות מיגון אש מוכרים ע"י רשות הכבאות ומכון התקנים כמתקינים מוסמכים עבור מערכות אלו.

רק במנדפים עם מערכות כיבוי יהיו לכם לעזר בזמן אמת. כל חדר בישול, מעבדת ניסויים או מקום אחר שחשוף לדליקה – נעזר בכיבוי אוטומטי במנדפים, מכיוון  שמנדפים הצוברים שומנים עלולים לגרום לדליקה. רק כאשר יש בהם מערכת כיבוי אוטומטית הם בטוחים לשימוש, ולא רק משום שייעשו מאמצים לכבות את האש, אלא הרבה לפני שהעיניים שלכם בכלל יבחינו בשריפה, המכשירים ינותקו מרשת החשמל בשביל למנוע אותה והמערכת כיבוי תשחרר חומר כיבויי בצורה אוטומטית. במילים אחרות, המערכת שנתקין לכם תזהה פוטנציאל לשריפה ותנטרל אותה. בעסקים ומעבדות בהם יש מנדפים הסכנה של השריפה יותר ממוחשית, ולכן אל תתקינו לעולם כיבוי מנדפים מספק חיצוני אלא רק מחברת התקנת מערכות כיבוי אש ותיקה ובעלת ניסיון רב שתדע להתקין אמצעי כיבוי אפקטיביים בתוכם.

התקנת מנדפים מקצועית – תעשיות מיגון אש

תעשיות מיגון אש הנה חברת מוסדית  אשר עוסקת בתחום מזה למעלה מ- 25 שנים. החברה מתמחה בהתקנת כיבויים למנדפים גם למעבדות ביולוגיה וכימיה, וגם למטבחים במסעדות הגורמה והמזון המהיר. החברה תתקין עבורכם את הכיבווי למנדפים המתאימים והבטיחותיים ביותר לשימוש בבית העסק אשר יספקו בדיוק את מה שאתם צריכים: שימוש חלק וקל וגם בטיחות חסרת פשרות אשר תגבה אתכם בכל שלב בעשייה.

מעוניינים להתקין כיבויים למנדפים בבית העסק? חושבים על התקנת מערכת כיבויי למנדפים במטבח המוסדי ? אנו בתעשיות מיגון אש מציעים לכם התקנה מקצועית של מערכות כיבויי  איכותיים. המוצרים שלנו עומדים בתו תקן של איכות ובטיחות, ומותקנים על ידי יועצי בטיחות אש מוסמכים! כל הבטיחות שלכם לא מתפשרים – בוחרים תעשיות מיגון אש! מעוניינים בפרטים נוספים? קראו אודות המוצרים שלנו או צרו קשר לפרטים נוספים: 077-997-5099

מערכות כיבוי מנדפים למעבדות

מערכות כיבוי מנדפים למטבח

מערכות כיבוי מנדפים לעסקים

מערכות מנדפים כימיים

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו