רפפות קבועות

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות
ו/או לפרטים נוספים:

מערכת שחרור עשן במבנים הינה מערך חיוני וקריטי להצלת חיים לאחר פרוץ שריפה במבנה, בזמן שריפה במבנה מעורבים סוגים שונים של חומרי בעירה אשר כתוצאה משריפתם משוחררים לאוויר גזים רעילים ותוצרי שריפה מסוכנים הגורמים להרעלה וחנק.

תפקידה של מערכת שחרור עשן במבנה למעשה הוא לבצע פינוי מבוקר של העשן בזמן שריפה ועל ידי כך ליצור אזורים בטוחים בחלקים שונים במבנה ובכך לאפשר את בריחתם של אנשים מהמבנה הבוער. ידוע כי הגורם העיקרי למוות בזמן שריפה הוא חנק כתוצאה מנשימת העשן הנפלט מהאש.

ישנם סוגים שונים של פתרונות לשחרור עשן וחום במבנים  אשר נקבעים עפ"י התנאים בכל מבנה.אחד מהפתרונות הוא:

  • שחרור עשן קבוע באמצעות רפפות ופתחים קבועים

רפפות הן הפתרון המושלם לחדרים בהם ישנו מוצא חיצוני מידי כלפי חוץ. בחדרים בהם יש מרחק רב מקיר חיצוני נהוג להתקין חלון קטi שסגור תמידית למעט אירועי עשן בהם הוא נפתח אוטומטית להוצאתו. ככל שהחדר קרוב לקיר חיצוני – יותקנו בו רפפות להוצאת עשן.

חדרים ומבנים בהם נהוג להתקין רפפות מעין אלה: חניונים תת קרקעיים, חדרי משאבות ומחסנים של בניינים ציבוריים וקניונים, חדרי שירות בבניינים אלו, ועוד. אנו נבחן את המבנה שלכם ונסיק בדיוק מהו דגם הרפפות הנדרש על פי התקן על מנת לשמור עליכם מחנק ולספק לכם מענה כיבוי אש אפקטיבי ומענה הוצאת עשן בטיחותי ויעיל עד מאד.

תעשיות מיגון אש מלווה חברות ועסקים רבים בתהליך, ביניהם יזמים, בוני בניינים, בעלי קבוצות שליטה בתחום הקניונים והמסחר, ועוד. החברה מאתרת עבור כל אחד את מערך הוצאת העשן האפקטיבי ביותר עבור מקרה המבחן שלו. אל תישארו אדישים. התקינו ב- "תעשיות מיגון אש" מערכת כיבוי אש, וזכו להתקנת פתחי הוצאת עשן מותאמים אישית.

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו