אביזרים לגילוי אש

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות
ו/או לפרטים נוספים:

חייגן אוטומטי “חכם”

ה- TDM-500I מיועד לאנשי מפתח בארגונים ולשירותי כיבוי והצלה, היא ניתנת לשימוש במערכות אזעקת אש בטחון ובטיחות כדי שיתבצע חיוג אוטומטי שישמיע הודעות מוקלטות מראש של אירועי אזעקה ותקלה. 

ב- TDM-500I ניתן למצוא למעשה שתי תצורות:

 1. גרסה סטנדרטית המופעלת ממקור 24 VDC 

2. גרסת TDM- 00I/12 המופעלת ממקור של VDC12. 

ניתן לומר כי קיימת אף גרסא נוספת וחדשנית

הנקראת : TDM-500iC מדובר על  חייגן אוטומטי סלולארי לרשתות GSM  

צופרים

ה- TIP-224 וה-TIP-224A הם צופרי אזעקת אש לשימוש במבנים. 

ה-TIP-224A הוא התקן כתובתי אנלוגי שמשלב בתוכו גם צופר פנימי המגיע עם נורית המותקנת בתוכו, בשילוב עם התקן מוצא כתובתי אשר בעצם קיומו מונע את הצורך להתקים התקן מוצא כיחידה ובקופסא נפרדת  ה- TIP-224 הוא צופר פנימי למערכות אזוריות והוא כולל בתוכו נורית סימון אדומה.

צופר נצנץ פנימי משולב

צופר הנצנץ משמש כצופר לאזעקה במערכת גילוי האש, גילוי גז ומערכות ביטחון אחרות. צופר זה נועד למעשה להתקנה פנימית ואפשר להפעילו במספר אופנים ובספר סוגי צלילים שונים. גם את עוצמת השמע ניתן לכוון באמצעות ווסת עוצמה

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו

אביזרים לגילוי אש שאלות ותשובות

ציוד כיבוי אש נועד לתת מענה בזמן של שריפה והתלקחות אש. ציוד אש יעזור לאנשים לכבות את האש ולצמצם את הלהבות עד הגעה של כוחות כיבוי מוסמכים. ציוד כיבוי אש היום מתאים לכל סוג של מבנה ואפילו נכנס כסטנדרט חובה במבנים גדולים.

היום קיימים סוגים רבים של ציוד כיבוי אש למטרות שונות המתאימים לאזורים שונים בבית, בעבודה ולמבנים שונים. בין הדגמים הפופולריים ניתן למצוא ציוד המתאים לבתים פרטיים, ציוד כיבוי לעסקים, ציוד כיבוי לחברות ומבנים גדולים ועוד דגמים רבים למטרות ואזורים שונים.

אנו בחברת תעשיות מיגון אש בע"מ עובדים עם מוצרים באיכות גבוהה המבטיחים פתרונות מעולים בתחום כיבוי וגילוי אש. הניסיון העשיר שלנו, סל המוצרים איכותיים ולקוחות מרוצים מהווים שילוב מושלם הנותן מענה מלא לקהל לקוחותינו.