מנדפים ויתרונותיהם

מנדפים הנם פריטי סינון ריחות המוצבים בשני מוקדים עיקריים: מעל הכיריים במטבח למניעת זליגת ריחו של גז הבישול למרחבים השונים במבנה, ומעל עמדות ניסויים במעבדות כימיות למניעת התפשטות השפעתם של חומרים מסוכנים לחלל האוויר. בדרך כלל כשמזמינים התקנת מנדף, בפועל מותקנת מערכת לסינון ריחות הכוללת גם את מכשיר הנידוף עצמו וגם תא לכליאת האוויר הרעיל עם גזי הבישול והחומרים המדעיים השונים.

מנדפים מבצעים את עבודת סינון הריחות בשקט מופתי וללא שבירת שגרה מצדכם

מבחינתכם, לא הותקן בחדר כל אובייקט שישפיע לרעה על תפוקתכם וסדר יומכם. מנדף הנו התקן שאופן הפעולה שלו שקט מאד ולא משמיע רעש כלל. הנידוף נעשה באמצעות שאיבת החומרים המרעילים את האוויר מבלי שאפילו תחושו באותו משב רוח. אבל אם אתם אחרי עבודה אינטנסיבית במטבח או במעבדת ניסויים – היו בטוחים כי תחושו בשינוי עם התקנת המדף: סוף היום ישאיר לכם חדר נקי מריחות עם תנאי היגיינה טובים מאי פעם.

התקנת המנדפים מביאה עמה בשורה לחלל המטבח או המעבדה בכללותו

התקנת המנדפים יוצרת במרחב עיצוב חדש של האוויר, אבל היא גם יוצר עיצוב חדש במובן הגשמי של המילה. מנדף הנו התקן יפה ומעוצב המשתלב נהדר במרחב של המטבח או המעבדה. הוא כולל בתוכו גם מנורה אשר יכולה לשמש כתאורה מרכזית או שולית ברמה גבוהה בכל מטבח או מעבדה.

שמירה דה פקטו משריפות

כשאתם עובדים עם מנדפים אתם מקטינים מאד את הסיכוי שתפרוץ שריפה בחלל העבודה שלכם. אוויר נקי מריחות גז בישול, אמוניה, וחומרים נוספים הוא אוויר לא דליק אשר נשמר סטרילי. לכן, אם אתם חושבים על בטיחות בעבודה ולא רק על ההיגיינה, אלו המכשירים שישמרו אתכם בטוחים לאין שעור גם תוך כדי מאמץ עבודה אינטנסיבי עם אותם חומרים. 

התקנה על ידי צוות מיומן של חברת מיגון אש

התקנת מנדפים נעשית על ידי חברת מיגון אש מנוסה אשר תסייע לכם לבחור מנדף שיספק את צרכי השמירה על ריח המבנה שלכם. המנדף ישתלב במבנה שלכם עם מכשירי סינון נוספים כמו תא לקליטת ריחות ופתחי אוורור ייעודיים עם אמצעי נידוף מתקדמים. ההתקנה תבטיח לכם סביבה סטרילית ונקייה מריחות שנובעים משימוש בחומרים השונים. 

 למידע נוסף בנושא מנדפים

כיבוי אוטומטי למדפי בישול

מערכות כיבוי למטבחים ומנדפים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ו/או לפרטים נוספים: מערכת מודולאריתWCK – LEHAVOT  סכנת ההתלקחות והשריפה במטבחים גבוהה ביותר. לשם כך פיתחנו מערכת

קרא עוד »

מנדפים

מערכות כיבוי למנדפי בישול/תנורי צבע לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ו/או לפרטים נוספים: התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ ותכנון למערכות כיבוי  למנדפים. התקנה ותכנון של כיבוי אוטומטי

קרא עוד »