מערכות ספרינקלרים מתקדמות של תעשיות מיגון

מדוע חשוב שהעסק או המוסד שבחזקתכם יצטיידו במערכות מתקדמות ביותר לכיבוי אש? קודם כל, כי זו לשון החוק. כל מבנה שלא משמש למגורים, אלא לעבודה, שירות הציבור וקבלת קהל, כולל מקומות בהם מתבצעת עבודה טהורה ללא קהל (כמו חנויות וחברות שפועלות ממשרדים סגורים) – חייב לדאוג להסדרת התקנת ספרינקלרים ומערכות מיגון אש טכנולוגיות. שתי החובות הללו משלימות אחת את השנייה. הספרינקלר לבד הוא בסך הכל צינור פליטה. הוא לא יכול לפעול לבד אם לא מחברים אותו למערכת מיגון אש. האחרונה מצוידת בגלאים וחיישנים שמאתרים את השריפה, מדווחים עליה ובכך דואגים לפתיחת הספרינקלרים והפצת מים מתוכם.

מבוא קצר לספרינקלרים

ספרינקלרים הם המילה הלועזית למילה העברית מתזים. תפקידם להשיב מים לעבר מקורותיה של שריפה שהתגלתה על ידי מערכת כיבוי אש. המערכת גם מגלה את השריפה וגם מורה לספרינקלרים לפעול. לכן, בכל בית עסק ומוסד חשוב מאד להתקין מערכות מיגון אש וגם ספרינקלרים.

מערכות כיבוי אש וספרינקלרים

מערכות מתקדמות בהתאם לדרישות התקן ולמעלה מכך

בחברת תעשיות מיגון תוכלו להיחשף למגוון רחב של ספרינקלרים. לרשותנו ספרינקלרים גלויים, ספרינקלרים סמויים שלא תראו בשגרה, ומערכת ספרינקלרים שלמה על כל צינורותיה. בכל בית עסק או מוסד שחייבים בהתקנת המערכת הזו אנו עורכים בדיקה ומתקינים, בהתאם לדרישות התקן, את הרכיבים המתאימים ביותר להגנה על המבנה שלכם. לידיעה, אם יש בחזקתכם בניין עם חדר מדרגות וחדר משאבות מים, מקומות אלו גם כן חייבים בהתקנת ספרינקלרים נסתרים וגלויים.

יתרונות המערכות של תעשיות מיגון

זמן תגובה מהיר של הגלאים. זמן תגובה מהיר של הספרינקלרים כתוצאה מהגילוי. כיבוי מהיר של כל שריפה. עדכון על ידי נציגי החברה אודות החמרה בדרישות מכון התקנים, ועדכון בזמן אמת של המערכות שלכם בהתאם לכך.

תעשיות מיגון – האנשים שלכם בתחום מיגון האש

בחברת תעשיות מיגון תוכלו להיחשף למגוון רחב של מערכות מתזים מתקדמות לעסקים, מוסדות, חדרי מדרגות, חדרי משאבות, וכל ישות אחרת שחייבת בהתקנת המוצר על פי חוק. בהתקינה ספרינקלרים תקן רשמי הוא הנושא היחיד שמעסיק את עובדי החברה. על כן, הם ידאגו שהמערכות שלכם תמיד יהיו רלוונטיות ובהתאם לדרישות החוק.