מתזים לבית

מתזי כיבוי אש לבית הם מערכות יעילות המיועדות לכיבוי אש באופן אוטומטי ומיידי עם זיהוי של שריפה. המתזים מותקנים בתקרת הבית ומשחררים מים כשחום גבוה או להבות מופעלים, מה שמסייע בכיבוי האש ובהפחתת נזקי השריפה. אלו למעשה אמצעי בטיחות אש שמצד אחד צריכים לספק הגנה, ומצד שני להיות מכוילים בהתאם לצרכים שלכם: לא ייתכן כי כל הדלקת גז בישול, למשל, תניב מתח מים מהספרינקלר. על כן, חשוב לכייל את המערכת, ומראש – להתקין אותה רק בעזרתה של חברה מוסמכת. גם אם אתם יודעים לחצוב בקירות ולעשות משימות של HANDY MAN, נדרש ידע לימודי על המערכת אשר רק אנשי מקצועי ידעו לבססו בבית לטובתכם.

התקנת מתזים

יש ליצור קשר עם חברת בוטיק לתחום מערכות גילוי אש ועשן. החברה תתקין מתזים ומנדפים אשר מצד אחד יופעלו כאשר יש סכנת אש מרחפת, ומצד שני ידעו לזהות גז, דוד חימום או כל מכשיר חשמל יאחר האוגר חום כאשר הוא פועל. ללא זיהוי שכזה תתבצע הפעלה אוטומטית של מערכת ההגנה עם מתחי מים עזים, וזה עלול להיות לא סימפטי.

שינוי בבית מצריך את שינוי המתווה

 
יצוין כי שינוי שתעשו בבית לגבי התקנת רכיבים נוספים המדליקים אש – יצריך שינוי של המתווה, הורדת ספרינקלרים או הוספתם, וכד'. האפיון מחדש יתבצע בקלות יחסית לאפיון הראשוני, כמובן, בשל הכרת המאפיינים את הבית והפעלת ניסיונם על מנת לסייע לכם למגנו בהתאם לשינויים החדשים שנעשו בו.

התקנה ותחזוקה:

  • תכנון והתקנה: התקנת מתזי כיבוי אש דורשת תכנון מדויק בהתאם לגודל ולפריסת הבית. חשוב להיעזר במומחים לתכנון נכון ולוודא שהמערכת עומדת בתקנים הרלוונטיים.
  • תחזוקה שוטפת: יש לבצע בדיקות ותחזוקה תקופתיות למערכת המתזים כדי לוודא את תקינותה וזמינותה בעת הצורך. זה כולל בדיקת לחץ מים, ניקיון צינורות והחלפת רכיבים פגומים.

תמחור מערכת גילוי אש ועשן

 
תמחור מתזים  לבית נחשב לזול יותר מבחינה מערכתית מאשר במשרד שכן נדרשים פחות מכשירים להתקנה. יחד עם זאת, משרדים מקבלים מחירים סיטונאיים מה שבדרך כלל לא קורה בקנייה ביתית. במידה ותרכשו מוצרים רבים מאותו הסוג – ניתן יהיה לקיים הנחה שכזו גם כן. התמחור כולל את עלותו הגולמית של המוצר בתוספת זעומה של מחיר המכירה, אשר מיועדת להכנסתו של הספק שמוכר לכם.
 
מתזי כיבוי אש לבית הם השקעה בטיחותית חשובה שמספקת שקט נפשי והגנה מירבית במקרה של שריפה.
 
חברת מיגון תעשיות שמחה לעמוד לרשותכם עם שירותי התקנת מתזים ללקוחות פרטיים ועסקיים. אנו מתקינים ומתחזקים מערכות מיגון אש, מתזים, ספרינקלרים ומנדפים בבתים פרטיים, בנייני דירות, בתי עסק, משרדים ועוד. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

למידע נוסף בנושא מתזים

מטפים

מטפים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות ו/או לפרטים נוספים: תעשיות מיגון אש מציעה לכם מגוון רחב של מטפי כיבוי קלים לשימוש, עם חומרים ידידותיים למשתמש ולסביבה,

קרא עוד »

ספרינקלרים

ספרינקלרים עושים אצל המקצוענים – תעשיות מיגון אש לפגישת ייעוץ חינם, מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם פתרונות כיבוי שאפשר לסמוך עליהם ברגע האמת התקשרו עכשיו

קרא עוד »