3 סיבות להזמין יועץ בטיחות

על מנת לספק לעצמכם את תנאי המגורים והעבודה הטובים ביותר, אלו אשר ישאירו את המקום חף מסכנות שריפה או שיטפון – יש צורך להזמין לאתר שלכם יועץ בטיחות. כיצד תדעו את מי להזמין? ראשית כל, עלינו לומר שזו החלטה קלה משום שבניגוד לשירותים שיש בהם נימה של פן אישי כמו רופא או מורה, כאן מדובר במקצוע שהוא "סך סכום 0": עובד לפי התקנים או לא עובד לפי התקנים. מי שלא עובד לפי התקנים אינו במשחק סכום 0 ולכן אינו מומלץ למתן השירות. כך או כך, הביקור הוא לרוב חד פעמי, עם שיחות תמיכה לחברה לעתים מזדמנות ולכן הממד האישי כמעט אינו חשוב כמו המקצועי, ולכן כל מה שתצטרכו לעשות הוא לבדוק שהחברה פועלת לפי תקנים כמו 1001 לרמתה של מערכת כיבוי האש לכל מבנה, ותקן 1220 הקובע את טיבו של ציוד הכיבוי האוטומטי על פי אזורי סיכון לדליקה באתר שלכם. בדקו זאת על סמך עיונים באתר החברה וקבלת ייעוץ מלקוחות קודמים.
 

יתרון הזמנת יועץ בטיחות

כשמזמינים יועץ בטיחות זוכים להתקנת התקני כיבוי אש אוטומטיים ולא ידניים
 
המטף הוא אמנם חבוה בכל מבנה, אבל מי שמזמין חברה שמספקת לו יועץ בטיחות מזכה את עצמו ואת בית העסק שלו (או א הבית שלו) במערכת כיבוי אש אוטומטית על בסיס ספרינקלרים שגם תבצע את גילוי השריפה עבור הלקוח וגם תדאג לכבוד אותה. אין צורך לפקוח עיניים כשי מערכת שעושה זאת בשבילכם וגם מספקת את התגובה הרצויה.
מטפים לכיבוי אש
יועץ כיבוי אש יתקין גם אמצעי תקשורת כמו מערכות כריזה ליצירת תקשורת עם ההמון
 
היועץ גם יזכה אתכם בהקנת מערכות כריזה להתקשרות עם ההמונים. המערכת תחובר למערכת כיבוי האש שלכם, ולמערכת ההגברה של הבניין או הבית. בהינתן שריפה ניתן יהיה להודיע בכריזה לצאת מהר מהמבנה, ובמקביל גם להזעיק תגבורת כמו כוחות מכבי האש אם השריפה מאד משמעותית ואמצעי הכיבוי האוטומטיים עברו את סף ההשפעה שלהם (מה שלא קורה בדרך כלל).
 
יועץ כיבוי אש שומר על המבנה שלכם חף משטפונות
 
היועץ יזכה אתכם גם בהגנה משטפונות אמצעות התקנ גלאי הצפה המגן על המבנה מהצפה באמצעות גילוי והתרעה או על ידי סירנה או באמצעות הבהוב בוהק.
 
תעשיות מיגון – חברה לבטיחות מבנים
 
בוהו להכיר את תעשיות מיגון, חברת הבוטיק שלכם לכל נושאי המיגון לבות כיבוי אש ומניעת שטפונות. החברה עובדת על בסיס רב שנתי עם קהלי יעד רבים – מבתים פרטיים ועד עסקים קטנים וגדולים.
 
צרו קשר עם תעשיות מיגון לייעוץ בנושא סל מיגון מלא לנכסיכם!