ספרינקלרים עושים אצל המקצוענים - תעשיות מיגון אש

לפגישת ייעוץ חינם,
מלא פרטים ונחזור אליך בהקדם

פתרונות כיבוי שאפשר לסמוך עליהם ברגע האמת

התקשרו עכשיו וקבלו ייעוץ ותכנון להגשת תוכניות בהתאם לצורך. התקנת ספרינקלרים על ידי מתקינים מורשים ואישור
מכון התקנים בהתאם לדרישות כבאות אש. לתיאום פגישה, וייעוץ ללא עלות התקשרו: 077-9975099

 אנו מתמחים במערכות ספרינקלרים ומתזים ושירותי התקנה ותיקון ברמה מקצועית, מהירה ומדויקת!

 מדוע לבחור בנו?

אמינות

מקצועיות

זמינות שירות ותיקונים

יש על מי לסמוך!

צרו איתנו קשר

לפגישת ייעוץ חינם, מלאו את הטופס

עם תעשיות מיגון אש אתם יכולים להרגיש בטוחים!
צוות תעשיות מיגון אש מלווה אתכם במלוא תשומת הלב ומספק לכם שירות אדיב, תחזוק מערכות כיבוי אש, ייעוץ בטיחות ועוד.
צרו עימנו קשר לפרטים נוספים

חברת תעשיות מיגון אש עם ניסיון של למעלה מ25 שנה בתחום גילוי וכיבוי האש עוסקת בתיכנון, התקנה, אחזקה ושירות למערכות כיבוי אש וספרינקלרים, ופועלת בהתאם לתקן 1928 ותקן 1596. החברה פועל במסגרת אישורים ממכון התקנים הישראלי ורשות כבאות האש. כחלק מפעולות ההתיכנון של החברה: בדיקת מאפייני המבנה, הגדרת מטען האש, רמת הסיכון ואיפיון המערכת הנדרשת.מערכת הספרינקלרים ותכנונה כוללים חישובים הידראוליים, איפיון מקיף של הצנרת וקביעת דרישת המים למערכת. החברה דוגלת בשיפור האיכות על ידי בדיקת ספיקה כוללת, בניית גרף מים, תיכנון משאבות ומאגרים, הכנת תוכניות AS MADE ואישורם במכון התקנים.

כל מערכות הספרינקלרים מותקנות על ידי הצוות מקצועי והמיומן של תעשיות מיגון אש אשר עבר את כלל ההסמכות הדרושות. ההתקנה מתבצעת לפי תקן 1596 והציוד המותקן הוא בעל אחשור ULFM. כלל ההתקנות של החברה נבדקות ומאושרות ע”י מכון התקנים הישראלי.

ספרינקלרים איכותיים עושים רק בתעשיות מיגון אש
מיגון תעשיות בע"מ שמחה לעמוד לרשותכם עם צוות מקצועי ושירות איכותי. הצוות של מיגון תעשיות מתמחה בהתאמת ספרינקלים לתעשיה ולמגזר הפרטי, עם התקנה בטיחותית וליווי מקצועי.

מהם ספרינקלרים ומדוע חשוב להתקין אותם?
ספרינקלרים הינם רכיבי אבטחה חשובים לצורך גילוי ומניעת שריפות בבתי עסק ובבתי מגורים. אם הנכם חוששים מרגישות מוגברת שתגרום להתזת מים ופגיעה במכשירים חשמילייים אין לכם מה לדאוג. המתקינים המוסמכים והמקצועיים של תעשיות מיגון אש יכוונו את הרגישות מראש. חשוב לדעת ולזכור כי במידה ונקלעתם לשריפה אשר נעשית גדולה ורצינית בהחלט – ספרינקלרים יכולים להציל חיים.

סוגי ספרינקלרים

  • ספרינקלרים עגולים גלויים: אלו הם ספרינקלים בעלי מראה המזכיר פטריה עגולה. ספרינקלים אלו מורכבים לרוב במרכז החדר על הגג ומתיזים מים כאשר הם מזהים עשן. לרוב נהוג להתקין את הספרינקלרים העגולים באזורים בהם העישון אסור, או באזורים דליקים אשר השריפות בהם עלולות להיות נפוצות.
  • ספרינקלרים נסתרים: כשמם כן הם: אלו הם קטנים, אשר מותקנים לרוב בפינות החדר במקומות שלא ניתן להגיע אליהם. ניתן למצוא את הספרינקלרים הנסתרים לרוב נהוג בשדות תעופה, קניונים ומקומות מאוכלסים נוספים כאשר המטרה הינה לשמור הדקורציה והמראה הכולל מבלי להציג ספרינקלרים גדולים וגלויים לעין אך מצד שני לספק מקסימום ביטחון לעוברים ושבים במקומות אלה.

בחירת הספרינקלרים
בחירת הספרינקלרים תתבצע על ידי חברות בטיחות אש ועל ידי טכנאים מוסמכים בתחום. הבחירה מתבצעת על ידי כך שהטכנאים יגיעו למבנה שלכם, יאפיינו אותו, יזהו בו מוקדי סיכון תוך התחשבות כמובן בפאנים עיצוביים. ולאחר כל המחשבות והלבטים יבצעו הטכנאים את ההתקנה בהתאם לאפיון. הספרינקלרים מחוברים למערכת הגנת אש שאחראית על אספקת ממים למתזים ובכך בעצם למנוע סכנת שריפה.

מתמחים במתן פתרונות כיבוי אש למשרדים, עסקים, חברות מוסדות ורשתות

מבין לקוחותינו

שאלות ותשובות

ספרינקלרים הם מתזים אוטומטיים המותקנים במעלה הקירות ובתקרה. על אף כי הם נקראים "מערכת ספרינקלרים" פעילותם היא עצמאית. כאשר חום מגיע לאחד הספרינקלרים – הפקק שלו מתבקע בתנופה שנוצרת על ידי נוזל פנימי וכתוצאה מכך מים או חומרי כיבוי ייעודיים מותזים לעבר מקור האש.

קיימים ספרינקלרים יבשים, שתפקידם לשמור על רמת קור מסוימת בחדר, למשל בחדרי קירור, זאת לצד ספרינקלרים שתפקידם הוא לכבות אש והם מתזים רטובים. הספרינקלרים נבדלים זה מזה גם בסוג החומר המשמש לכיבוי. בנוסף למים, הם מכילים חומרים ייעודיים לכיבוי מתכות וחשמל, כמו הלוטרון, CO2, אבקה וסודיום כלוריד, המשמש לכיבוי מתכות כבדות. ישנם גם ספרינקלרים קצף המשמשים לכיבוי שריפות שנוצרו מחומרים דליקים או ממכות שמש בחוץ.

  • שטח כיסוי – יש לדעת מהו שטח הכיסוי שהספרינקלרים צריכים לתת לו מענה ולבחור מערכת בהתאם.
  • סוג הייעוד – שמירה על קירור? כיבוי אש? בהתאם לייעוד בוחרים את סוג הספרינקלרים.
  • סגנון המתז – האם מדובר על ספרינקלרים גלויים או נסתרים? לא תמיד תרצו להראות שיש ספרינקלרים בחדר.
  • הטמפרטורה בה הכיבוי יתבצע – ברוב המערכות הכיול הוא לפי 68 מעלות צלזיוס ומעלה.

חברת תעשיות מיגון מתמחה בייעוץ, התאמה והתקנת ספרינקלרים. חברה זו עוסקת במיגון אש על כל היבטיו, לרבות היבט הכיבוי שנעשדה באמצעות מתזים. החברה מספקת ללקוחותיה גם מטפי כיבוי וגלאי התראה נגד עשן.

חשוב שהספרינקלרים יהיו מותאמים לדרישות מכון התקנים ויעמדו גם בתקנים בינלאומיים. תקן 1596 הישראלי ותקן NFPA 13 האמריקאי הם MUST בכל מערכת ספרינקלרים על מנת להבטיח את בטיחות האש במבנה.

תעשיות מיגון מציעים שירותי התקנת מערות ספרינקלרים, לצד התקנת מערכות גילוי אש ועשן. החברה מבצעת גם שירותי תיקונים ועבודות תחזוקה שונות עבור מערכות ספרינקלרים, מבדיקות שגרתיות עבור המערכת ועד הזזת ספרינקלרים מחדר קיים לחדר אחר לדרישת הלקוח.

הכל אודות ספרינקלרים